www.nsexotics.net

Evo me :) Nadam se da nisam nešto propustio, sve sam ubacio za početak da funkcioniše, ima nekih novina u odnosu na staru verziju sajta i ima 7-8 novih tekstova. Fali dosta fotografija i svake nedelje će biti ubačen po neki novi tekst o nekoj od vrsta koje čuvam. Sve kritike ,predlozi i sugestije su dobrodošle. Opalite :)

www.nsexotics.net

Svaka cast za sajt ja onoliko koliko sam pogledao nzm sta da kazem svaka cast

svaka čast, isplatilo se svake sekunde što smo čekali :)

Odlican ti je sajt svaka cast, nisam mnogo pogledao ali mi se svidja kako je uradjen :D

Jedan predlog sto se izgleda tice : Pomer sliku bradonje na gode koji je kao pozadina , da mu se vidi glava ::D

Extra primer kako treba da izgleda sajt , svaka cast :icon_thumright:

@sinbad: Pa zar se ne vidi svakako? Trebalo bi da se vidi :)

Hvala za pohvale.

Neke životinje sam na brzaka slikao zbog tekstova, a teško ih je uslikati pa su slike srednje žalosne, ali će vremenom da se zamene, bitno je da ima informacija, a biće ih naravno sve više.

Dajte sada neke predloge i sugestije :)

Interesuje me da li svi možete da vidite slider sa slikama na početnoj strani ili vam stoji samo ona crvena kocka? Probajte da otvorite u različitim browserima. Hvala

U operi i chromu radi, jos mi u operi blokiran fles, tako da radi ko podmazano ;)

Skontao sam šta je bio problem, tj. kucana mi je adresa samo nsexotics.net pa tada ne radi slider jer vuče samo sa www.nsexotics.net, hvala svakako :)

E stvarno, super i izgleda i radi! Posebne pohvale za efekte! :D

Hahaha samo tamo u delu tarantle pa cesta pitanja u vezi tarantula na dnu stranice imas dupli tekst koliko cesto davati vodu :D

Back