gekko gecko sajt

zarko

Fanatik
Registrovao se
12 Jan 2006
Poruka
4.847
posle nekoliko dana truda i mnogo sati provedeni ispred kompa uspeo sam da napravim novu galeriju
nadam se da ce vam se vise svideti

i da nadam se da radi jer sam prilicno nevest tako da mi je bilo potrebno mnogo vremena da sacinim ovo.
pogledajte molim vas galeriju hvala

molim sve raspolozene likove dami posalju najlepse slike vasih ljubimaca kako bih okacio u galeriji
nadam seda ce ova galerija imati bar 50ak tarantula i drugih zivotinjca tako da na jednom mestu mogu da se nadju potrebne slike mislim da bi olaksalo stvar a ujedno je prva zajednicka stvar koju bi radili
zato molim sve dobre volje dam i posalju slike , obavezno ako imate neki lep primerak a za kog postoje slike .. .saljite da dopunimo npr vaganse albopilose i druge
hvala pozdrav
kazitie mi sta mislite kritike i pokude sve je dobrodoslo samo a ide sirenje teraristike
pozdrav jos jednom svima

Sad mozes da je editujes :D

Od starta sam namestio da u ovom delu foruma ne moze da se menja poruka, takva je bila ideja. Evo sad opet moze

hvala za upucene greske popravio sma ove greske prve koje si me uputio.
ali ne kapiram ovoza linkove///
i slike velike nema bice kasnijejer samse nesto zeznuo///

haha ona gore poruka je bila kucana dok sam razgovarao sa nekom dosadnom cevkom pa ispade tako sad sam je procitao..
inace sredicu i bice i velikih slika
hvala natural

Lepo sredjena galerija. Ovako stvarno urednije izgleda.

@Zarko
Zar nisi ti imao bulterijera medju tim slikama?

E da Zarko steta sto ti uginuo papagaj.. Rece mi Ivana [ortakinja koju sam terao da kupi hranu od tebe za mene :D :D :lol: ]

ma to mi je jako tesko palo mnogo se mucio ... beda
i lepo sto ti je palo na pamet
pozdravi drugaricu

zarko:
ma to mi je jako tesko palo mnogo se mucio ... beda
i lepo sto ti je palo na pamet
pozdravi drugaricu

Bezveze, znam kad je meni [kao klincu] uginula tigrica... bukvalno u rukama.... Ne stidim se da kazem da sam plakao.... :)

Opusteno, a pozdravi cu je kad je vidim/cujem...

posto je proradio ovaj sajt jeeeee
imao sam inspiraciju pa sma i ja updateovao moj site ....
pogledajte

srecni praznici

uploadovao sma sajt za one koje interesuje ponuda...
ocekujte dopunu galerije jer imam gomilu dobrih slika samo jos vreme da nadjem

12.04 07
uplodovao sam galeriju ima novih slika

Sto nisi postavio sliku Ephebopus murinus-a nema veze sto je mali? Bas me zanima kako izgleda, nisam ga onda dobro video :).

pa zavuko se a ja ne zleim da ga cackam ...stavicu jos i pripremam tekst o cuvanju tenebrije kako me ljudi vise ne bi gnjavili ...:)
posle ide cuvanje cvrcaka :)
cim bude stavicu sad imama slike rufilata ..ufffffffff najaci pauk

uploadovao sam sajt ..posetite ga

hvala

Back